Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837
603-879-352 pabloniechorze@wp.pl

 Regulamin

Witamy Państwa w domu gościnnym Pablo i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Po przybyciu prosimy o zgłoszenie się do obsługi w celu dopełnienia formalności i uregulowania należności za pobyt.

2. Doba pobytowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

3. Chęć przedłużenia pobytu należy uzgadniać z obsługą z wyprzedzeniem i może być zrealizowana jedynie w przypadku wolnych miejsc.

4. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23:00-07:00. Prosimy o uszanowanie prawa do wypoczynku innych naszych Gości.

5. Goście ponoszą odpowiedzialność za pokój i jego wyposażenie w czasie pobytu. W przypadku uszkodzenia, zniszczenia pokoju lub jego wyposażenia a także zgubienia kluczy, będziemy zmuszeni prosić o zrekompensowanie szkody.

6. Przy wynajęciu pokoju, otrzymują Państwo klucze do pokoju oraz drzwi wejściowych do budynku, dlatego powrót jest możliwy również w nocy, jednak prosimy aby po powrocie drzwi wejściowe zamykać na klucz.

7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

8. Wyrażamy zgodę na pobyt w pokojach małych zwierząt domowych posiadających aktualne szczepienie po uzyskaniu wcześniejszej zgody obsługi ośrodka. Zwierzę na terenie ośrodka musi być pod pełną kontrolą właściciela oraz nie może zakłócać wypoczynku bądź stwarzać zagrożenia dla innych wczasowiczów.

9. Właściciel informuje, że nie odpowiada za uszkodzone lub utracone mienie tj: parkujące samochody oraz pozostawione rzeczy w pokojach.

 WARUNKI REZERWACJI POKOI

1. Rezerwacja pokoi w Domu Gościnnym Pablo prowadzona jest telefonicznie, mailowo lub poprzez automatyczny system “Rezerwacja online”.

2. Oferta na zapytanie klienta nie jest rezerwacją i nie jest gwarantowana. W celu potwierdzenia rezerwacji Klient musi zapłacić zadatek w wysokości 30% wartości noclegów.

3. W przypadku nie wpłacenia zadatku do zadanego terminu lub wpłacenia w niższej kwocie niż wymagana “rezerwacja” zostaje anulowana.

4. Wpłacony zadatek może zostać zwrócony pomniejszony o opłatę manipulacyjną w przypadku rezygnacji w terminie do 30 dni od planowanego przyjazdu wyłącznie w przypadku otrzymania kolejnej rezerwacji tego samego pokoju w tym samym terminie. W pozostałych przypadkach – zadatek nie będzie zwracany.

5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie ośrodka, spowodowane nie z winy właściciela domu, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt ani obniżenia ceny usługi za niewykorzystany okres.

Płatności obsługiwane są przez Przelewy24